Zainwestowałam w dobry materac

 

Postanowiłam zmienić mojej córce wystrój pokoju. Starsza córka zajęła większy pokój a młodsza będzie mogła już mieć swój własny pokój urządzony tak jak będzie tego chciała. Ma już sześć lat i stwierdziła, ze nie będzie się bała już spać sama. Postanowiliśmy pomalować jej pokój na różowy. Wymieniłam jej firanki a także kupiłam białe meble do samodzielnego złożenia. Wszystkie prace remontowe szły mi bardzo sprawnie.

Zamówiłam przez internet nowy materac

materac piankowy 140x200Poza meblami zamówiłam córce także nowe łóżko i porządny materac. Najwięcej pieniążków przeznaczyłam na materac bo to bardzo ważne żeby się dobrze wysypiać. Wszystkie meble zostały przez nas złożone. Córka bardzo chętnie mi we wszystkim pomagała. Kiedy już wszystko poustawiałyśmy to rozłożyłyśmy materac. Producent zaznaczał, że materac po siedemdziesięciu dwóch godzinach dopiero będzie miał odpowiedni kształt ale od razu po rozłożeniu był bardzo wygodny. Materac piankowy 140×200 kupił w dobrej cenie razem z łóżkiem i meblami. Nie musiałam już dodatkowo płacić za dostawę. Kurier, który przywiózł nam meble również nam je wniósł na drugi piętro. Na szczęście mieszkamy w bloku z windą wiec nie musiał się aż tak bardzo siłować. Mąż wyjechał w delegacje a ja sama nie dałabym rady wnieść tych wszystkich mebli. Kiedy mąż wrócił do domu i zobaczył pokój najmłodszej córki był pełen podziwu, że w ciągu tygodnia udało nam się to wszystko zrobić. Córka sama śpi w swoim pokoju. Jest zadowolona ze swojego łózka i wszystkich mebli. Chętnie spędza w pokoju czas bawiąc się.

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wszystko tak dobrze zorganizować. Szczęście moich dzieci jest dla mnie najważniejsze. Dla moich córkę i męża zrobię wszystko. Tworzymy dobrą, wspierającą się rodzinę i możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

 

Top