Wesele zorganizowaliśmy sobie w plenerze

Kiedy planowaliśmy z moją obecną żoną swój ślub to postanowiliśmy, że będzie on niezapomniany i wyjątkowy. Wiele słyszeliśmy od Naszych rodziców, którzy wspominali jak za dawnych czasów wesela organizowani na przydomowych podwórkach. Dzisiaj nazwałoby się to plenerem. I kiedy się tak nad tym zastanawiałem z moją narzeczoną to doszliśmy do wniosku, że całkiem fajnie byłoby zorganizować swoje wesele na świeżym powietrzu.

W organizacji wesela pomogła nam agencja weddingowa

wesele w plenerzeKiedy nasi rodzice się pobierali to możliwości były jakie były. Zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu wiązało się z tym, że musiało się ono odbyć w obrębie gospodarstwa domowego. Najczęściej było tak, że goście weselni bawili się w namiotach na podwórku przy domu panny młodej. Oczywiście na taki luksus mogły sobie pozwolić osoby mieszkające na wsi. W miastach takiej możliwości nie było. Obecnie możliwości są o wiele większe. Kiedy postanowiliśmy, że zrobimy wesele w plenerze to nie musieliśmy się martwić o jego organizację. Znaleźliśmy po prostu profesjonalną agencję weddingową, czyli firmę organizującą przyjęcia weselna na zamówienie. Muszę przyznać, że była to doskonała decyzja, ponieważ wszystko załatwione zostało za Nas. Oczywiście mogliśmy sobie wybrać w jakim plenerze chcemy mieć nasze wesele. Wybraliśmy sobie teren położony pod starodawnym zamkiem. Muszę przyznać, że firma organizująca nam przyjęcie weselne stanęła na wysokości zadania. Nawet sobie nie zdawaliśmy sprawy z tego, ile jest rzeczy do załatwienia przy zorganizowaniu takiej imprezy weselnej w plenerze. Trzeba przecież zorganizować stoliki, krzesła i namioty a także podłączyć prąd, światło i muzykę. Naprawdę jest tego sporo, a to dopiero początek. Przecież goście muszą jeść i pić a do tego potrzebny jest perfekcyjnie zorganizowany catering. Na szczęście nasze wesele było dopięte na ostatni guzik.

Skorzystanie z usług agencji weddingowej umożliwiło nam organizację wesela naszych marzeń. Trzeba przyznać, że mieliśmy obawy czy to wszystko się uda. Bo jednak wesele na świeżym powietrzu to zupełnie coś innego aniżeli przyjęcie weselne na pięknie przystrojonej sali. Najważniejsze, że dopisała Nam pogoda. Piękny plener i piękna pogoda to marzenie każdej pary młodej. Goście byli naszym weselem zachwyceni.

Top