Urządzenia do treningu ulicznego

Urządzenia do treningu ulicznego

Chłopaki z naszego bloku są świetnie zorganizowani, muszę im to przyznać. Udało im się urządzić bardzo dobrze wyposażoną siłownię na poddaszu naszego bloku i siłownia ta działa bardzo prężnie już od dłuższego czasu. Nie wiem jak to zrobili, ale w jakiś magiczny sposób uzyskali zgodę spółdzielni i kupili do tej siłowni naprawdę bardzo profesjonalny sprzęt. Poddasze oczywiście najpierw wspaniale odnowili własnymi siłami.

Urządzenia do street workout

bezobsługowe urządzenia street workoutSą naprawdę bardzo zapaleni do ćwiczeń, spędzają na tej siłowni masę czasu, chyba nie ma godziny, aby ktoś z nich nie wyciskał na siłowni siódmych potów. A teraz, kiedy zaczęło robić się coraz cieplej, wpadli na nowy świetny pomysł – urządzenia placu do street workout na terenie naszego osiedla. Te place są teraz bardzo popularne i  na pewno o wiele przyjemniej jest ćwiczyć na świeżym powietrzu o ile tylko aura na to pozwala. Tak więc zabrali się za organizowanie takiego placu i wygląda na to, że im się udało, bo słyszałam, że teraz szukają dostawcy, który im taki plac zbuduje. Słyszałam też, że chodzi im o to, aby na placu postawiono bezobsługowe urządzenia street workout, to będzie bowiem o wiele wygodniejsze i plac będzie wtedy łatwiejszy w utrzymaniu. Myślę, że skoro się za zabrali, już niedługo każdy mieszkaniec naszego osiedla będzie miał tę miłą możliwość poćwiczenia sobie na plenerowym placu do treningu ulicznego. Wierzę w to, że na pewno będą tam stały bardzo bezpieczne, wysokiej klasy urządzenia, nikt nie chce bowiem płacić za coś, co jest mało bezpieczne i trwałe. Podobno koszt takiego placu jest wyższy niż siłowni plenerowej, ale też są tam montowane całkiem inne urządzenia, nie ma się więc co temu dziwić. Na pewno taki plac jest świetną opcją dla bardziej zaawansowanych sportowców, którzy chcą nieustannie pracować nad swym ciałem i nad swą sprawnością fizyczną.

Ostatnimi czasy plenerowe place do treningu ulicznego przeżywają prawdziwy bopom – powstają w całej Polsce jak grzyby po deszczu. I bardzo dobrze, bo dzięki temu są one otwarte dla wszystkich chętnych, a nie tylko dla tych, którzy mają czas i pieniądze na siłownię. A na taki plac można wyskoczyć zawsze, kiedy jest odpowiednia pogoda i kiedy akurat mamy chwilę wolnego czasu, ćwiczenia na nim są bardzo przyjemne i ciekawe.