Sposób na podanie obrączek

Sposób na podanie obrączek

Za dwa miesiące bierzemy ślub. Nie ukrywam, że bardzo szybko to wszystko zleciało. Salę mamy zaklepaną już od półtora roku i od tego czasu staramy się załatwiać wszystkie formalności, ale okazuje się, że cały czas nam umykają jakieś drobne szczegóły. Tym razem stanęliśmy na tym jak zostaną nam podane obrączki. Ma nam je przynieść nasz czteroletni syn, ale w czym?

Elegancka szkatułka na obrączki

szkatułka na obrączki z poduszkąMoja świadkowa podpowiedziała mi, że najlepsza w tym przypadku będzie szkatułka na obrączki z poduszką. Ona tak właśnie miała zrobione i bardzo sobie chwali ten sposób. Dzięki temu nie ma problemu, że obrączki się wyślizgną z ręki, czy też spadną z poduszki jak będą niesione. Tym bardziej, że dla naszego syna też będzie to niezwykłe przeżycie. Stwierdziłam, że rzeczywiście to chyba będzie najlepszy pomysł i zaczęłam szukać odpowiedniej szkatułki. Okazuje się, że w internecie jest bardzo dużo ofert. Wystarczy, że wpisze się w wyszukiwarkę szkatułka na obrączki z poduszką i już naszym oczom ukazuje się ogrom różnych wzorów i kolorów. Nasz ślub ma być w stylu glamour, więc potrzebuję również pudełeczka w podobnym stylu. Wszystko musi być eleganckie i spójne. Przejrzałam kilka ofert i w końcu znalazłam cudną szkatułkę. Jest ona wykonana z drewna, pomalowana na biało, z możliwością wygrawerowania naszych imion oraz daty ślubu. W środku znajduje się natomiast atłasowa poduszeczka w kolorze kości słoniowej z dwoma malutki szpileczkami na umieszczenie obrączek, żeby przypadkiem się nie zsunęły. To jest właśnie to o co mi chodziło. Nie będzie to tylko i wyłącznie szkatułka na obrączki z poduszką, ale również świetna pamiątką, którą będziemy mogli sobie postawić w pokoju. Może dzięki temu mój przyszły mąż będzie pamiętał o naszej rocznicy ślubu jak będziemy ją trzymali na wierchu. Oczywiście zamówiłam tą szkatułkę po konsultacji z moim narzeczonym. W końcu t nasz wspólny ślub i o wszystkim musimy decydować razem.

Szkatułka dziś przyszła. Jestem pod wrażeniem tego jak pięknie została ona wykonana. Zdjęcia nie oddają jej uroku. W rzeczywistości wygląda dużo lepiej, a naprawdę na stronie internetowej prezentowała się cudownie. Mam nadzieję, że wszystko w tym dniu będzie tak piękne jak ta szkatułka. Już nie mogę się doczekać, żeby to wszystko zobaczyć i przeżyć.