Przydatny program do faktur dla firmy

Chciałam żeby moja firma się rozwijała i obsługa klientów szła sprawniej. Miałam coraz więcej zamówień, ale kupujący musieli długo czekać na wypełnienie papierów. Moja księgowa robiła co mogła, no ale wystawianie faktur trwa, a pominąć tego nie można. Szukałam rozwiązania tego problemu, które nie kosztowałoby też nie wiadomo ile. Może jakiś program, który ma wiele opcji i można go dopasować do swoich potrzeb?

Program przydatny w księgowości

program do faktur jpkPytałam się znajomych czy nie polecą mi może jakiegoś programu komputerowego, który ułatwiłby życie mojej księgowej. Oni powiedzieli mi, że najlepszy będzie program do faktur jpk. Jednolity Plik Kontrolny jest bardzo przydatny, więc warto mieć taką funkcję w swoim oprogramowaniu. Znajomi chwalili program za to, że jest bardzo prosty w obsłudze i sami szybko nauczyli się go obsługiwać, więc w razie nieobecności księgowej sami mogli wszystko ogarnąć z fakturami. To mi bardzo odpowiadało. Od razu skontaktowałam się z firmą, która oferowała taki program do faktur. Zaskoczyła mnie jego cena, bo spodziewałam się, że za tak profesjonalny produkt będę musiała sporo zapłacić. Nawet jak wzięłam wersję na trzy stanowiska to cena była atrakcyjna. Na razie potrzebuję jednego, czasem dwóch stanowisk, jednak myślę przyszłościowo. Nigdy nie wiadomo co się stanie, liczę że firma się rozwinie i zatrudnię więcej księgowych. Poza tym, program na trzy stanowiska kosztował mniej, niż jakby kupiła go na dwa i później dokupiła na jeszcze jedno. Kupiłam program i zabrałam się za jego testowanie. Na początku szło mi opornie, księgowa też nie wiedziała gdzie co klikać, ale z czasem wszystkiego się nauczyłyśmy. Program był łatwy w obsłudze, mogłam zapisywać numery do klientów, jak również miałam historię tego co do tej pory kupowali. To mi pomagało w przygotowaniu oferty dopasowanej do ich potrzeb, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Komputerowy program do fakturowania to był wspaniały zakup. Dzięki niemu praca w firmie idzie szybciej, łatwiej i sprawniej. Jestem zadowolona z tego, jak jego zakup wpłynął na funkcjonowanie mojej firmy. Szczególnie że nie zapłaciłam za niego wiele, a sam program będzie aktualizowany. Nie muszę się martwić o nowości, ani nie muszę kupować nowego programu jak coś się zmieni.

Top