Profesjonalne farby kredowe

Profesjonalne farby kredowe

Jeśli chcemy, aby nasze meble znów wyglądały jak nowe warto pomyśleć o farbach kredowych od Annie Sloan. Są one banalnie proste w użytku oraz nie wymagają dużego nakładu czasu pracy. Nie można też zapomnieć o szerokiej gamie kolorystycznej, przez którą wybierzemy naprawdę oryginalne opcje kolorystyczne.

Warte uwagi farby kredowe

chalk paintChcąc zmian w domu często nie możemy zrezygnować z tego pomysłu, nawet jak mamy niewielki budżet. Oczywiście, moglibyśmy wziąć pożyczkę, jednak z Chalk Paint nie ma takiej potrzeby. Są to profesjonalne i łatwe w obsłudze farby wymyślone przez Annie Sloan. Wystarczą chęci i odrobina czasu, aby nasze meble miały nowe kolory. Mebel oczyszczamy oraz przygotowujemy swoje stanowisko pracy. Po wymieszaniu farby w pojemniku nakładamy pierwszą warstwę farby kredowej, czekamy aż wyschnie i nakładamy drugą. Potem upewniamy się, iż wszystko doskonale wyschło, ponieważ przechodzimy do woskowania. Przygotowujemy sobie szmatkę i zabieramy się do woskowania, które wykonujemy pewnymi ruchami. Robimy to za pomocą niestrzępiącego się materiału. P Na koniec nie zapomnijmy przetrzeć nadmiar wosku świeżą szmatką. Wosk będzie utwardzać się jeszcze około dwóch tygodni, jednak możemy w tym czasie spokojnie korzystać z mebla. Jak zauważymy, obyło się bez szlifowania i bejcowania, które zazwyczaj zajmują najwięcej czasu przy renowacji mebla. Teraz jest to szybka i przyjemna praca do wykonania.

Pragnąc odnowienia czegoś w domu niekiedy myślimy o wymianie mebli. Jest jednak na to o wiele prostsze rozwiązanie, ponieważ na rynku znajdziemy coraz to popularniejsze farby kredowe od Annie Sloan. Dzięki temu, iż pracuje się z nimi szybko, a do tego mebel jest prawie od razu gotowy do używania, coraz więcej konsumentów poleca ten produkt.