Potrzebowałam kopert firmowych

Od dłuższego czasu prowadzę własną firmę. Biznes szybko mi się rozrósł i często nie nadążam z załatwianiem wszystkich spraw. Ostatnio moja sekretarki upomniała mnie, że już dwa tygodnie temu prosiła o to, żebym zamówiła koperty firmowe. Teraz zapasy naprawdę się już skończyły i musiałam pilnie zamówić odpowiednią ich ilość, żeby sekretarka mogła wciąż rozsyłać firmowe dokumenty do klientów i kontrahentów. Tym razem, żeby nie zapomnieć od razu się za to zabrałam.

Zalety firmowych kopert

koperty firmoweTakie koperty firmowe są bardzo wygodne i praktyczne w użyciu. Na kopertach firmowych, które ja zamawiam jest już nadrukowany adres i nazwa firmy, to znaczy nadawcy. Dzięki temu sekretarka nie musi wpisywać adresu nadawcy za każdym razem, kiedy wysyła do kogoś list czy wiadomość. Znacznie przyśpiesza to całą procedurę. Również adresu odbiorcy nie zawsze trzeba wpisywać ponieważ zakupione przeze mnie koperty firmowe posiadają okienko i wystarczy tak włożyć zaadresowaną korespondencje, żeby adres odbiorcy znalazł się w okienku. Takie koperty firmowe wykonane są ze wzmocnionego papieru i są zabezpieczone przed tym, żeby ktoś mógł je prześwietlić. Posiadają również pasek samoprzylepny, dzięki któremu można sprawnie i szybko, a przede wszystkim dokładnie zakleić kopertę przed wysłaniem. Zawsze przed zakupem kopert foliowych sprawdzam kilka sklepów internetowych, żeby porównać ich ceny. Dzisiaj udało mi się znaleźć bardzo dobrą ofertę. Koperty firmowe były dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Zdecydowałam się zakupić od razu kilka pakietów, z których każdy zawierał sto sztuk kopert firmowych. Dodatkową zaletą tych kopert było to, że były one wykonane z papieru poddanego recyklingowi. Dzięki temu, kupując takie koperty firmowe jednocześnie dbam o środowisko. Wybrałam przesyłkę kurierską przyśpieszoną i już dwa dni później moja sekretarka odebrała paczkę.

Zakupione przeze mnie koperty firmowe okazały się bardzo trwałe i wytrzymałe. Świetnie nadawały się do przesyłania korespondencji firmowej. Dużą zaletą kopert firmowych, kupowanych i zamawianych w tym sklepie było to, że były dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu bez problemu znalazłam takie koperty jakich potrzebowałam, a czas realizacji zamówienia był dość krótki i przystępny.

Top