Poszukiwanie wytrzymałego sprzętu

Obecnie coraz więcej osób trenuje kolarstwo bądź rekreacyjnie porusza się rowerem. Jednak wraz z postępem technologicznym oczekiwania klientów bardzo mocno wzrosły. Dlatego zwykły rower już nie jest żadną atrakcją i od jazdy chcemy czegoś więcej. Dlatego istnieje grupa użytkowników dla której cena nie jest istotnym ograniczeniem i chce po prostu komfortowo poruszać się po trasach. Dla tak wymagających klientów idealnym rozwiązaniem jest kross level 7.0.

Kross dla prawdziwych zawodowców 

dobry kross level 7.0Ten model jest czymś dla najbardziej wymagających. Projektanci stworzyli go w taki sposób aby można było błyskawicznie pokonywać nawet najtrudniejsze górskie trasy, które nawet dla zawodowców potrafią być wyzwaniem. Dlatego mowa tutaj o profesjonalnym rowerze, który nas nie zawiedzie. Charakteryzuje go sztywność, lekkość i wytrzymałość. Te cechy zawdzięczamy tutaj materiałowi z którego została wykonana rama. Tutaj wykorzystywano aluminium, które jest odporne na wgniecenia i urazy mechaniczne ale jednocześnie jest bardzo lekkie. Jest to ważne, ponieważ dzięki czemu szybciej rozpędzimy nasz rower i nie będzie kłopotu z sytuacjami kiedy trzeba go przenieść. Takie momenty mogą nawet zdarzyć się na trasie, ponieważ poruszanie się po górskich ścieżkach jest nieprzewidywalne i nigdy nie możemy być pewno co do tego co zastaniemy. Dobry kross level 7.0 jest już sprzętem na którym możemy poruszać się podczas profesjonalnych zawodów i możemy na nim sporo osiągnąć. Jeżeli chodzi o przerzutki to tutaj mamy oczywiście jednego z najlepszych producentów na rynku. Firma Schimano zaoferowała nam aż dwadzieścia różnych biegów. Dlatego widzimy, że możemy sporo manipulować w czasie jazdy i uda nam się dostosować bieg do danej sytuacji na drodze. Jest to ważne w przypadku pokonywania tych długich dystansów, które potrafią być wymagające i oczekują od nas więcej.

Jeżeli chodzi o cenę to ten model nabędziemy za cztery tysiące złotych. Jednak na rynku często pojawiają się istotne promocje i tego krossa można zdobyć po bardzo okazyjnej cenie. Oczywiście wytrzymałość tego modelu jest bardzo wysoka i bez większych problemów można zminimalizować koszty nabywając rower z rynku wtórnego. Dlatego jest możliwość zminimalizowania naszych wydatków dotyczących kupna. 

Top