Odpowiedni komplet pościeli bawełnianej

Ostatnio mieliśmy z mężem generalny remont mieszkania. Szczególną rewolucję przeszła nasza sypialnia, w której nie zmienialiśmy nic od kilkunastu lat. Teraz postanowiliśmy urządzić ją w sposób nowoczesny i niebanalny. Doczekaliśmy się również nowego małżeńskiego łóżka. Ponieważ w ciągu dnia nie chowamy pościeli do skrzyni na nią przeznaczonej tylko zostawiamy na łóżku musieliśmy kupić porządną pościel, która będzie tworzyć również niebanalną jak wystrój wnętrza, całość.

Poszukiwania pościeli bawełnianej spełniającej nasze oczekiwania

kilkuczęściowa pościel bawełniana 140x200W tym celu w wolną sobotę udaliśmy się z mężem do sklepu z artykułami do wykończenia wnętrz. Był to bardzo duży sklep w którym często coś kupowaliśmy, dlatego byliśmy pewni, że znajdziemy coś dla siebie. W sklepie był bardzo duży wybór zarówno pościeli. Mieliśmy do wyboru całe komplety oraz pojedyncze części, które można było dowolnie skomponować. Uznaliśmy, że najlepiej będzie kupić od razu cały komplet ponieważ wtedy będziemy mieć pewność, że każda część będzie ze sobą idealnie skomponowana. Dość długo błądziliśmy wzrokiem po półkach, aż w końcu zdecydowaliśmy spytać się sprzedawcę, co by nam polecał. Powiedzieliśmy, że interesuje nas kilkuczęściowa pościel bawełniana 140×200 w stylu nowoczesnym o niebanalnym wyglądzie. Miły pan pokazał nam od razu kilka kompletów i powiedział, że gdybyśmy potrzebowali innego wzoru lub koloru to możemy go zamówić i odebrać w sklepie. Nie było takiej potrzeby ponieważ szybko znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Niebanalna pościel z wysokojakościowej bawełny. Miła w dotyku i elegancka. W komplecie była poszwa na kołdrę, dwie poszewki na poduszki oraz dwa na jaśki, a także prześcieradło i narzuta na łóżko. Komplet był bardzo duży i spełniał nasze oczekiwania. Cena w komplecie była również niższa niż gdybyśmy kupowali każdą rzecz osobno. To nas bardzo zadowalało.

W domu od razu przepraliśmy pościel i ubraliśmy na łóżko. Po praniu pościel zrobiła się gładsza i delikatniejsza w dotyku. Nie pachniała też tak zwaną „nowością”, czyli opakowaniem. Pościel bardzo ładnie prezentowała się na łóżku, a w nocy przyjemnie się pod nią spało. Zatrzymywała ciepło kołdry, dzięki czemu było nam w nocy ciepło, ale także była przewiewna nie dało się wiec spocić i obudzić mokrym. Jestem bardzo zadowolona z tego kompletu.

Top