Odnawiamy wnętrza w Łodzi

Od jakiegoś czasu zajęłam się tym, o czym zawsze marzyłam, a mianowicie nieruchomościami. Nieruchomości to dość obszerne zagadnienie. Aby na nich zarabiać trzeba więc doprecyzować, czym dokładnie chcemy się zająć. Ja postawił na renowację mieszkań. Moim miastem rodzinnym jest Łódź, więc najpierw postanowiłam spróbować swoich sił właśnie tutaj. Z zaoszczędzone pieniądze kupiłam pierwsze mieszkanie, które trzeba było cełe odrestaurować. 

Aranżacja starych mieszkań 

aranżacja wnętrz w łodziKiedy byłam mała powtarzała mojej mamie, że tak jak moja ciocia z wujkiem będę kiedyś budować ludziom domy. I w pewnym sensie te dziecięce marzenia zrealizowałam. Co prawda nie buduje domów, ale zajmuje się nieruchomościami pod kątem kupowania starych, zniszczonych mieszkań i ich renowacji. Zaczęłam nieśmiało od pierwszego mieszkania w Łodzi i na razie zostałam w tym mieście. Właśnie remontuje trzecie mieszkanie, a poprzednie już udało mim się sprzedać. Sama nie zajmuje się planowaniem wyglądu mieszkań, tylko zlecam to profesjonalistom. Profesjonalna aranżacja wnętrz w łodzi stoi na szczęście na bardzo wysokim poziomie i niemal każde biuro projektowe cieszy się dobrą renomą. Nawiązałam na razie współpracę z jednym z takich biur, gdzie pracują sami młodzi projektanci, dla których aranżowanie wnętrz jest ogromną pasją. I właśnie o coś takiego mi chodziło. Pasja jest niezbędna do tego, żeby tworzyć wspaniałe projekty, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Mieszkania sprzedaje bowiem osobom, które poszukują czegoś nietuzinkowego. Mieszkań urządzonych na jedną nutę jest bowiem mnóstwo. A jak coś się wyróżnia, to i cieszy się dużym zainteresowaniem. A przy dużym zainteresowaniu mogę podać dobrą dla mnie cenę i nikt nie będzie się targował, że chce coś taniej, bo mieszkanie kupi wówczas ktoś inny, kto jest też nim zainteresowany. 

Od zawsze ciągnęło mnie do nieruchomości, ale dopiero niedawno postanowiłam coś z tym zrobić. Kupiłam mieszkanie do remontu, stworzyłam z niego piękny apartament, który udało mi się szybko sprzedać. I tak się zaczęło. Teraz rozkręcam interes w Łodzi, gdzie nawiązałam współpracę ze świetnym biurem projektowym. Przy ich pomocy zmieniam oblicza mieszkań, które przypominają ruinę. Tworzę z nich unikatowe przestrzenie, które kupić chce mnóstwo osób. 

Top