Niezbędne do łazienki akcesoria w sklepie internetowym

Prawie skończyłam remont łazienki. Mam nowe wyposażenie, ale brakuje mi kilku niezbędnych akcesoriów. Są to może szczegóły, ale nie wyobrażam sobie np. nie mieć mydelniczki. Planuję dziś przejrzeć ofertę akcesoriów łazienkowych na stronie pewnego sklepu internetowego. Jeżeli się uda, to jeszcze dziś złoże zamówienie, a jak nie znajdę nic interesującego, to przejdę się jutro do centrum handlowego. Wolałabym jednak nie wychodzić z domu, bo takie zakupy w sklepach stacjonarnych mnie po prostu męczą.

Szeroki wybór akcesoriów łazienkowych w sklepie internetowym

akcesoria łazienkowe sklep internetowyJest jedna ciekawa strona internetowa sklepu z samymi akcesoriami do łazienki. Na pewno przydadzą mi się dwie mydelniczki, uchwyt na papier toaletowy, pojemnik ze szczotką do wc, dozownik do mydła, kosz na śmieci i kosz na bieliznę. Rozważam jeszcze zakup maty antypoślizgowej. Nie mam zbyt dużych oszczędności, więc kupię tylko to, co jest naprawdę niezbędne. W sumie, zaoszczędziłam tylko tysiąc złotych i więcej wydać na nie mogę. Jeśli chodzi o te akcesoria łazienkowe sklep internetowy oferuje dosyć niskie ceny. Za mydelniczkę zapłacę jedyne dwadzieścia złotych. Jest to mydelniczka, która można przesuwać z miejsca na miejsce, nie jestem zainteresowana mydelniczkami do stałego montażu. Kiedyś takie miałami nie byłam zadowolona. Akcesoria łazienkowe, wbrew pozorom są bardzo ważne, bo dodają każdej łazience jej indywidualnego charakteru. Urządziłam swoją łazienkę na biało, mam białe kafelki i meble. Wszystkie akcesoria, jakie zakupię też powinny być białe, nawet szczotka do wc. Wiem, że będzie problem z utrzymaniem nienagannej czystości, szczególnie że mam małe dzieci, ale postaram się ją zachować. Zaskoczyła mnie cena dozownika do mydła, który kosztuje jedyne dziesięć złotych. Wygląda na to, że moje oszczędności w zupełności wystarczą na potrzebne akcesoria łazienkowe.

Zdecydowałam się zamówić następujące akcesoria do łazienki: trzy mydelniczki, dwa dozowniki do mydła, szczotkę do wc, wieszaki, matę antypoślizgową, kosz na śmieci i na bieliznę. Za całe zamówienie zapłaciłam tylko trzysta złotych. Resztę pieniędzy postanowiłam wydać na nową lampę do łazienki. Mam już wybraną lampę, która jest z białym abażurem. Przesyłka powinna do mnie dotrzeć już za kilka dni.

Top