Modne kurtki ze skóry

W obecnych czasach modnie i elegancko lubią być ubrane kobiety a także mężczyźni. Zdecydowanie modą zawładnęła odzież wykonana z naturalnej skóry. Największym zainteresowaniem cieszą się kurtki skórzane damskie oraz męskie. Oczywiście naturalna skóra jest droższy materiałem, dlatego nie wszyscy mogą sobie na taką odzież pozwolić.

Ulubione fasony kurtek męskich

męskie kurtki skórzane naturalneW ostatnim czasie bardzo popularne stały się męskie kurtki skórzane naturalne. Takie kurtki mężczyźni mogą kupić w sklepach sieciowych z odzieżą męską, a także w sklepach z galanteria skórzaną. Cena za naturalną skórzaną kurtkę to koszt nawet od 300 do 1000 zł. Największym zainteresowaniem cieszą się kurtki typu ramoneski. Mają one ściągać na dole oraz na rękawach. Zazwyczaj kurtki męskie nie mają żadnych zdobień. Są to dość krótkie kurtki, wykonane z podszewką oraz mankietowym kołnierzem. Najbardziej popularne kolory Kurtek skórzanych to oczywiście czarne oraz grafitowe. Takie męskie skórzane kurtki pasują do każdej stylizacji. Można je nosić z eleganckimi i wizytowy mi spodniami, a także z dżinsami. Oczywiście obuwie też jest dowolna jeśli chodzi o taką stylizację z kurtką skórzaną. Zarówno mężczyźni jak i dzieci i kobiety bardzo lubią kurtki wykonane także z ekoskóry. Są to zamienniki naturalnej skórzanej kurtki. Są również znacznie tańsze. Męska kurtka wykonana ze skóry sztuczny to koszt około 200 zł.

Zdecydowanie naturalne skórzane kurtki są bardziej wytrzymałe i na dłużej nam posłużą niż kurtki wykonane ze skóry sztucznej. Dlatego czasami warto dołożyć kilkaset złotych i mieć odzież naprawdę świetnej jakości. Wielu polskich producentów szyję kurtki na zamówienie oraz pod specjalne wymiar klienta. Wtedy mamy pewność że nasza kurtka będzie idealnie leżała. Skórzana odzież jest coraz bardziej popularna nie tylko wśród kobiet, ale także siódme mężczyzn.

Top