Listwy mardom decor jako dekoracja salonu

 

Estetyczne i klasyczne listwy dekoracyjne potrafią zmienić wnętrze. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają dodatkowego malowania ani impregnowania. Gotowy produkt można montować bezpośrednio do ściany. Mardom decor jest to seria dedykowana do wnętrz eleganckich oraz stylowych. Można je mocować przy podłodze na całej długości ścian. Są także specjalne listwy karniszowe i montowane do sufitów. Białe listwy mają kolor kości słoniowej.

Listwa Mardom do ozdoby ścian

listwy mardom decorKlasyka polega na tym, że listwa, którą montujemy przy podłodze, jest prosta i uniwersalna. Pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz bardziej stylowych, np. skandynawskich, gdzie królują biele i ciepłe kolory. Listwy mardom decor idealnie sprawdzają się także w pomieszczeniach biurowych. Można je montować przy podłodze z panelami, z wykładziną i innymi powierzchniami. W salonie pomoże stworzyć niezwykły klimat eleganckiego wnętrza. Listwy Mardom nadadzą wnętrzom ponadczasowej elegancji. Montowane w przedpokoju, przy wejściu do mieszkania, zabezpieczą ściany przed zabrudzeniem. Czyszczenie listwy jest wyjątkowo proste, wystarczy ja przetrzeć wilgotną ściereczką. Listwa z serii Mardom Decor nie wymaga malowania ani żadnych innych zabiegów. Jest gotowa do montażu bezpośrednio przy ścianie. Można kupić bardzo długie listwy na metry, a następnie przyciąć do wymaganych wymiarów ścian. Każda listwa produkowana jest z wyjątkową starannością, a śnieżnobiała kolorystyka pasuje dosłownie do każdej barwy ścian. Jasne beże i żółcie, ugry i brązy: wszędzie zajaśnieje piękna biel listwy Mardom. Można ją montować przy ścianach pokrytych fototapetą, wówczas pomoże ukryć zakończenia tapety. Listwy odcinają się od ścian malowanych na ciemniejsze kolory i pomagają stworzyć ciekawy kontrast barwny. Polecane są ściany ciemniejsze do listwy śnieżnobiałej.

Coraz popularniejsze stają się listwy montowane przy podłodze. Dają bardzo ładne efekty kolorystyczne, uwypuklają ścinę w dolnej części. Listwy w kolorze bieli pasują do każdego rodzaju i stylu wnętrz. Sprawdzają się w stylistyce skandynawskiej, minimalistycznej, nowoczesnej oraz vintage. Listwy nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Dzięki nim salon, pokój, jadalnia, przedpokój lub sypialnia będą wyglądały wyjątkowo elegancko i szykownie.

 

Top