Jakie słuchawki polecić osobom aktywnie uprawiającym sport?

Jakie słuchawki polecić osobom aktywnie uprawiającym sport?

Na rowerze jeżdżę od zawsze. Żadne kolejne mody na uprawianie sportów tego nie zmieniły. Żadne bieganie, siłownia, tańce czy pilatesy nie zmieniły mojej szczerej miłości do roweru. Również popularne ostatnio hulajnogi elektryczne nie robią na mnie większego wrażenia. Jazda na rowerze jest moim codziennym rytuałem, sposobem na stres i psychiczne zmęczenie.  

Słuchawki bezprzewodowe polecane dla osób aktywnych fizycznie

polecane słuchawki dla aktywnychSzczególnie jestem wdzięczna losowi za fakt, że mieszkając w tak dużym mieście, mam możliwość jeżdżenia do pracy przez ogródki działkowe i park. Większość drogi pokonuję ścieżką wśród zieleni i kwiatów co w sposób naturalny nastraja pozytywnie do każdego nowego dnia. Czas, który spędzam na rowerze w drodze do pracy wykorzystuję do słuchania audiobooków. Wynagradzam sobie w ten sposób kompletny brak czasu na czytanie książek. Od lat używałam klasycznych słuchawek do słuchania muzyki z odtwarzaczy płyt CD lub MP3. Jednak od kiedy zaczęłam używać do tego celu telefonu odkryłam, że znacznie wygodniej jest mi posługiwać się słuchawkami dedykowanymi specjalnie do telefonów, które umożliwiają mi odebranie połączenia w trakcie słuchania bez konieczności odłączania telefonu od słuchawek. Ale już zupełną rewelacją okazały się słuchawki na Bluetooth. Odkryłam je, kiedy niechcący ułamałam końcówkę od klasycznych słuchawek, która utknęła na dobre w telefonie. Słuchawki bezprzewodowe okazały się idealnym rozwiązaniem. Pozwalają mi na swobodne słuchanie audiobooków z telefonem bezpiecznie schowanym w plecaku. Mogę bez problemu odebrać połączenie i wygodnie prowadzić rozmowę równocześnie jadąc na rowerze. Wybrałam małe słuchawki wkładane do uszu z wygodnym zausznikiem przytrzymującym słuchawkę i uniemożliwiającym jej wypadnięcie podczas ruchu. Dzisiaj zapytana o polecane słuchawki dla aktywnych bez wahania wskazuję bezprzewodowe słuchawki na Bluetooth. Spora część znajomych biegaczy również z takich korzysta.  

Jeżdżąc na rowerze, szczególnie w słuchawkach, należy mieć na uwadze bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu. Dlatego nigdy nie słucham niczego zbyt głośno. Zawsze muszę mieć kontakt z otoczeniem nie tylko wzrokowy ale również słyszeć co się wokół mnie dzieje. Wszystko czego słucham może być tłem do odgłosów ulicy i w żadnym przypadku nie może ich zagłuszać.