Ile średnio kosztują pościele do wózków?

Ile średnio kosztują pościele do wózków?

Niedawno dowiedziałam się, że zostanę mamą. Teraz, wiedziałam także że urodzę chłopca. Musiałam więc przygotować się do narodzin mojego synka. Przede wszystkim kupiłam wózek. Pozostało mi tylko dokupić do niego odpowiednią pościel. Moje dziecko miało przyjść na świat zimą, dlatego zależało mi na tym, aby zakupiona pościel była ciepła. Jednocześnie chciałam, aby nie była zbyt gruba i nie była wełniana, ponieważ jest to materiał nie odpowiedni dla dzieci.

Kupiłam pościel dla chłopca w dobrej cenie

pościel do wózka dla chłopców - cenaByłam ciekawa ile średnio kosztują takie pościele. Do tej pory nie kupowałam takich tekstyliów, a przyznam szczerze nie miałam ochoty na to, aby przepłacać za taką małą rzecz. Najpierw pochodziłam po kilku sklepach i zorientowałam się jakie są ceny za dobre jakościowo pościele do wózków dziecięcych. Po krótkim zastanowieniu wybrałam taką, która mi najbardziej odpowiadała. Była to trwała i wytrzymała pościel do wózka dla chłopców – cena tego produkty była dosyć przystępna, ponieważ wynosiła kilkadziesiąt złotych. Z tego co zauważyłam, właśnie tyle miej więcej kosztowały pościele, które były wyprodukowane przez znanych i rekomendowanych producentów. Kupując taką pościel miałam pewność, że będzie ona wytrzymała i będę mogła z niej korzystać dopóty, dopóki dziecko nie wyrośnie z wózka. Wybrała przeze mnie pościel była uniwersalna i pasowała zarówno do wózka głębokiego, gondolowego, jak i spacerowego. W skład pościeli wchodziła nie tylko kołderka i poduszeczka, która miała za zadanie przytrzymywać główkę dziecka w taki sposób, aby nie przechylała się ona podczas spacerów, ale także wkładka do wózka. Miała ona za zadanie zatrzymywać ciepło w wózku i dopuścić do tego, aby dziecku ciągnęło zimno od zewnątrz. Od razu zdecydowałam się ją zakupić i już wkrótce mogłam ją przetestować. Okazała się ona bardzo praktyczna i wygodna.

Najbardziej podobało mi się w tej pościeli to, że bardzo dobrze trzymała ciepło i zapewniała odpowiednią cyrkulację powietrza, co było ważne szczególnie w cieplejsze dni. Pościel była bawełniana, co również było dla mnie istotne, ponieważ był to materiał hipoalergiczny. Z zewnątrz była ona natomiast pokryta cienkim wodoodpornym materiałem, który zabezpieczał dziecko przed deszczem i śniegiem. To było bardzo wygodne.