Fachowa firma przewozowa

Nasza ulubiona gra bitewna była obecna na rynku od przeszło trzydziestu lat, choć od czasu jej wypuszczenia do chwili obecnej zmieniała się dość radykalnie, i to wcale nie na lepsze. Jakość figurek i ich wykonanie były tak nieporównywalnie mniejsze niż cena, iż często zdarzało się że gracze sami tworzyli własne modele do armii, czy to za pomocą odlewów, czy drukarek 3d. Modele te były niesamowicie szczegółowe, choć ich cena była nieraz trzykrotnie niższa od modeli firmowych.

Sprawdzony kurier międzynarodowy

kurier z anglii do polskiProblemem była jednak wytrzymałość figurek, które same z siebie należały do dość delikatnych i podatnych na uszkodzenia. Było to ogromnym problemem przy zamówieniach międzynarodowych, gdyż niejednokrotnie otrzymywaliśmy modele uszkodzone, połamane, czy wręcz pokruszone, a ciągłe batalie z firmami kurierskimi tylko utwierdziły nas w przekonaniu iż najwięksi przewoźnicy wcale nie są najlepsi. Zamiast korzystać z usług takowych, zdecydowaliśmy się zaangażować mniejszą, aczkolwiek o wiele bardziej sprawdzoną firmę przewozową. Wybrany przez nas kurier z anglii do polski oferował równie dobre, a czasem o wiele lepsze usługi co duże firmy kurierskie, przy jednocześnie niższych cenach i szybszej dostawie. Kurierzy ci przykładali szczególną wagę do stanu przewożonej paczki, transportując je z należytą uwagą. Same pojazdy, jak mieliśmy okazję zaobserwować, były wyposażone w półki i szafki do transportu mniejszych paczek, dzięki którym uszkodzenia w trakcie przewozu były niemal niemożliwe. Większy gabaryt transportowany był w stalowych koszach, równie dobrze zabezpieczonych i posortowanych. Było to nowoczesne rozwiązanie, niemal niespotykane wśród dużych przewoźników nagminnie uszkadzających przewożone paczki.

Wszystkie dostawy były na bieżąco monitorowane, więc znalezienie konkretnego samochodu z wybranym numerem dostawy zajmowało kilka minut. Już po pierwszych dostawach jakie otrzymaliśmy, zdecydowaliśmy się polecić ową firmę kolegom, mającym podobne problemy z usługami kurierskimi. Do tej pory nie zauważyliśmy żadnych problemów z przesyłkami, które nie tylko dochodziły idealnie na czas, ale również bez żadnych uszkodzeń, a firma zaczęła zbierać coraz to więcej pozytywnych komentarzy od klientów zadowolonych z ich usług.

Top