Elegancka szafka umywalkowa

Właśnie kończymy remont mieszkania i powoli zaczynam rozglądać się za meblami. Na pierwszy ogień pójdzie łazienka, chciałabym bardzo, aby w naszym obecnym mieszkaniu wszystko było perfekcyjnie urządzone, żeby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, aby jak najłatwiej było sprzątać i w ogóle utrzymać porządek. Ważne jest dla mnie również to, aby było po prostu ładnie i przytulnie. Z tego względu zdecydowałam się na ogrzewaną podłogę w łazience – przyjemnie będzie do niej wejść, kiedy będzie nam cieplutko w stopy. Do tego będzie też jasno.

Wybór odpowiedniej szafki pod umywalkę

szafka pod umywalkę nablatowąKupiliśmy moją wymarzoną glazurę – niebieską mozaikę i naprawdę pięknie prezentuje się obecnie nasza łazienka. Chciałam, aby umywalka w naszej łazience była wpuszczona w blat, wydaje mi się, ze dzięki temu łatwiej jest utrzymać w łazience czystość i łatwiej jest zagospodarować przestrzeń. Dlatego właśnie taką umywalkę zdecydowaliśmy się kupić. Do tego musieliśmy wybrać odpowiednią szafkę. Ponieważ nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego, zadecydowałam, że szafka pod umywalkę nablatową będzie wykonana na zamówienie, podobnie jak inne meble do naszej łazienki. Uważam, ze dzięki temu cała przestrzeń zostanie jak najlepiej wykorzystana, a meble będą najlepiej dopasowane do wnętrza. Tym bardziej, że nasza łazienka ma dość nietypowe rozmiary. Stolarz przesłał nam już wycenę mebli i okazuje się, że nie wychodzi to wcale bardzo kosztownie. Szafka pod umywalkę będzie bardzo funkcjonalna. Będzie też bardzo duża, bo zajmie całą przestrzeń na ścianie, gdzie znajduje się umywalka. Do tego jeszcze powiesimy ogromne lustro i będzie naprawdę wspaniale. Planuję zamówić do tego również kilka innych szafek, między innymi szafkę nad pralkę, aby nie kusiło nas nic na pralce umieszczać. Meble będą w kolorze białym, uważam, że gdyby były niebieskie, to byłoby to już zbyt wiele. Chciałabym, aby były wykonane z drewna, które jest odporne na wilgoć, aby jak najdłużej nam przetrwały w dobrym stanie. Już nie mogę się doczekać, kiedy nasza łazienka będzie gotowa, będzie pięknie.

Wybór odpowiednich do łazienki mebli to ciężka decyzja. Na pewno ważne jest, aby były to meble jak najbardziej funkcjonalne oraz aby jak najwięcej rzeczy w nich się zmieściło, żeby zagospodarować całą dostępną przestrzeń. trzeba również dostosować meble do rodzaju armatury . inną szafkę kupimy pod umywalkę zwykłą, a inną pod umywalkę nablatową o te wszystkie kwestie należy wziąć pod uwagę podczas planowania umeblowania w tym jakże ważnym pomieszczeniu.

Top