Elegancka porcelana polskiego producenta

Polska porcelana jest słynna na całym świecie, z czego jestem bardzo dumna. Kilka lat temu dostałam na prezent ślubny ekskluzywną zastawę stołową, która co jakiś czas wykrusza się. Niestety, ale mój mąż jest niefrasobliwy i już potłukł dwa głębokie talerze. Wiem, że od jakiegoś czasu istnieje możliwość dokupienia brakujących elementów zastawy, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Nie trzeba kupować od razu całego kompletu.

Ekskluzywność i unikatowość polskiej porcelany

polska porcelana na sztukiPoszukuję dwóch głębokich talerzy ze znanego kompletu polskiego producenta porcelany. Koleżanka podała mi namiary na stronę sklepu sprzedającego porcelanę na sztuki i zaraz przejrzę dostępną ofertę. Jeżeli znajdę takie talerze to od razu je zamawiam, niezależnie od ceny. Bardzo zależy mi na tym, aby odzyskać te brakujące elementy zastawy stołowej. Jak się okazuje, polska porcelana na sztuki jest niedroga i charakteryzuje się wysoką jakością i wspaniałymi zdobieniami. Właśnie znalazłam głębokie talerze, których szukałam. Są identyczne, jak te z kompletu. Moja zastawa stołowa wykonana jest z kremowej porcelany i ma kwieciste motywy oraz złote zdobienia. Jeden talerz porcelanowy kosztuje dwadzieścia osiem złotych, co nie jest wygórowaną ceną. Złożę zaraz zamówienie, bo wyświetla mi się informacja, że w magazynie pozostały tylko trzy sztuki głębokich talerzy z tej zastawy. Otrzymam kartę stałego klienta, dzięki której każde kolejne zakupy w tym sklepie będą dużo tańsze. Przesyłka jest też darmowa, co mnie ogromnie cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Dostawa jest ekspresowa – talerze mają do mnie dotrzeć w ciągu dwóch dni roboczych. Tak sobie pomyślałam, że w przyszłości mogę dokupić musztardniczkę z tego kompletu, bo jej wcale nie mam. Uważam, że porcelana na sztuki jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym brakuje niektórych elementów kompletu.

Złożyłam zamówienie, z czego jest bardzo zadowolona. W końcu, będę mieć całą zastawę stołową. Używam jej zazwyczaj na co dzień, nie tylko w święta, bo uważam, że wspólne posiłki powinny być celebrowane w odpowiedni sposób. Każda potrawa, nawet najskromniejsza, nabiera niepowtarzalnego charakteru, jeśli zostanie elegancko podana. Uwielbiam nasze niedzielne, wspólne obiady, bo jest to dla mnie prawdziwe święto.

Top