Do sprzątania używam najlepszej chemi

Jak każdy lubię czasem dokładnie posprzątać swoje mieszkanie. Nie chodzi o to, że podchodzę do tego jakoś szczególnie pedantycznie. Lubię po prostu kiedy w moim mieszkaniu panuje czystość i przyjemny zapach. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalna chemia i odświeżacze powietrza. Używam od lat tylko jednej marki, którą zamawiam sobie bezpośrednio u producenta. Chemia, której używam, działa skutecznie i zostawia po sobie bardzo przyjemny zapach.

Po sprzątaniu używam najlepszych odświeżaczy powietrza

general FreshDokładne sprzątanie mieszkania zaczynam od tego, że otwieram wszystkie okna i wietrze dokładnie wszystkie pokoje, łazienkę oraz kuchnię. Cyrkulacja powietrza i zamiana starego powietrza na nowe – powinno się to robić regularnie. Kiedy już mam poczucie, że wszystko dokładnie wywietrzyłem to wówczas sięgam po moje profesjonalne środki czystości. Płyny do mycia podłóg, detergenty do czyszczenia sanitariatów czy szampon do prania dywanów – to wszystko mam w domu tylko z jednej firmy. Mogę napisać w sumie, że używam profesjonalnej chemii marki General Fresh, bo właściwie to marka ta zasługuje na to, żeby ją pochwalić. Środki czystości są bardzo skuteczne, a większość jest zrobiona na bazie ekologicznych składników. Oprócz środków czystości mam jeszcze z tej firmy produkty odświeżające powietrze. Odświeżacze to łazienki, do toalety, automatyczne odświeżacze do pomieszczeń a także specjalne kostki do umieszczenia ich w szafie – to wszystko naprawdę zamawiam hurtowo. Dzięki temu, że zamówię sobie wszystko od producenta to nie muszę się martwić, że czegokolwiek mi zabraknie. A takie porządne sprzątanie wykonuję średnio raz na miesiąc. Uważam, że miesiąc to odpowiedni przedział czasu pomiędzy jednym dokładnym sprzątaniem a drugim. I zawsze pamiętam o tym, żeby wszystko dokładnie przewietrzyć.

Nie da się sprzątać domu czy mieszkania bez użycia odpowiednich środków chemicznych czy kosmetyków. Podobnie jak nie da się mieć w mieszkaniu przyjemnego zapachu bez użycia odświeżaczy powietrza. Ja mam swój sprytny sposób na sprzątanie. Wszystkie środki czystości, detergenty i odświeżacze zamawiam u jednego producenta. Korzystam tylko z produktów jednej firmy, z której jestem bardzo zadowolony. Raz na jakiś cas otrzymuję przesyłkę z hurtowym zamówieniem chemii i kosmetyków.

Top