Do czego służy orogramowanie PC-Gastronom?

PC -Gastronom to oprogramowanie stworzone specjalnie, by usprawnić i ułatwić pracę w lokalu gastronomicznego. Dzięki dobrze przemyślanym funkcjom efektywnie wspiera pracę kelnerów, barmanów, pracowników kuchennych ,optymalizując obsługę klientów. Program jest na tyle elastyczny, że może służyć do pracy w małym punkcie gastronomicznym, w dużej wielozadaniowej restauracji, a nawet w sieci lokali. Jednocześnie użytkowanie go jest bardzo intuicyjne, co pozwala na szybkie opanowanie wielu funkcji różnych modułów.

Jak korzystać z oprogramowania PC-Gastronom?

oprogramowanie pc-gastronomProgram PC – Gastronom został pomyślany do pracy przy wykorzystaniu ekranów dotykowych, co przyczynia się do szybszej i dokładniejszej obsługi klienta. Może z niego korzystać kilku kelnerów naraz, otwierając po kilka paragonów w jednym czasie. Kelner po zalogowaniu będzie miał dostęp tylko do swoich dokumentów, co zapobiegnie chaosowi i błędom. Przez tzw. ekrany kuchenne i drukarkę kuchenną możliwe jest składanie zamówień bezpośrednio do kuchni, co znacznie przyśpiesza ich realizację. Do programu można dołączyć bonowniki, które bardzo pomagają kelnerowi, ponieważ po przyjęciu zamówienia nie musi wracać do stanowiska kasowego. Dzięki oprogramowaniu można też budować specjalne akcje promocyjne dla klientów, a nawet tworzyć specjalne programy lojalnościowe, wywołując tym samym trwałe relacje z klientami. Oprogramowanie PC-Gastronom pozwala sprawnie zarządzać drukarkami fiskalnymi i kuchennymi, terminalami płatniczymi i czynnikami kart magnetycznych, można podłączyć około 150 różnego rodzajów urządzeń. Menadżer w czasie rzeczywistym może sprawdzać pracę kelnerów, ilość rachunków, jakie wystawili, ilu klientów obsłużyli, jakie jest obłożenie stolików. Tym samym może sprawnie przesuwać pracowników pomiędzy sektorami. Menadżer ma w każdej chwili podgląd na kasy wraz z informacjami o operacjach, jakie są wykonywane.

Oprogramowanie PC – Gastronom wraz z systemem PC Market 7 i Konsolą Kupca pozwala na sprawną, dokładną i bezbłędną pracę. Umożliwi analizy codzienne i miesięczne, pozwoli sprawdzić przepływ gotówki i obrót bezgotówkowy w danym czasie. Zapewnia tworzenie rejestrów sprzedaży całościowo i dla poszczególnych kelnerów osobno. Dodatkowe możliwości programu na pewno bardzo ułatwią pracę całego zespołu.

Top