Ciekawy escape room w Warszawie

Jeśli palujemy weekendowe spotkanie w grupie znajomych lub organizujemy spotkanie integracyjne dla pracowników warto pomyśleć o grach, zabawach, które pozwolą dobrze się zabawiać przyjemnie spędzić czas, ale również pozwolą lepiej się poznać. Wspólne wypady pozwalają na stworzenie wspólnych wspomnieć, które  bezdyskusyjnie łączą ludzi. Moim zdaniem doskonałym pomysłem na wspólny wypad są na przykład kręgle, escape room, bilard lub wyścigi gokartami.

Gdzie znajdę escape room w Warszawie

escape room warszawa 6 osóbOstatnio właśnie organizowałam dla dawno niewidzianych znajomych wspólny wypad. Oczywiście chciałam sobie i im zapewnić niezapomniany wieczór. Dług zastanawiał się jaką atrakcję wybrać, myślałam o wyścigach na torze z gokartami lub o grze w bilard lub w kręgle. Przyszedł mi również pomysł, aby zorganizować konkurs karaoke, ale chyba nie wszystkim spodobał by się ten pomysł. Dopiero mój brat podsunął mi pomysł, opowiadał o swoim spotkaniu integracyjnym w pracy, na które ich szef zaprosił całą firmę do escape room. Mówił, że cała firma doskonale się bawiła i do tej pory wspominają niektóre zagadki i rozwiązania. Większości drużynom udało się wyjść z pokojów, tym bardziej więc wszystkim bardzo podobała się ta zabawa i na pewno zintegrowała pracowników. Po tamtej udanej zabawie już umówili się na kolejne wyjście, już prywatne bez szefów, właśnie do escape room. Po tej wiadomości szybko więc zaczęłam szukać ofert escape room Warszawa 6 osób i w krótkim czasie udało mi się zarezerwować ciekaw pokój. Z opisu wynikało, że zadaniem będzie dojść do tego jak zniknął znany magik. Już nie mogę się doczekać tej zabawy, tym bardziej, że bardzo lubię wszelkiego rodzaju zagadki i łamigłówki. Tak samo moi znajomi, którym bardzo ten pomysł się spodobał i już się szykują na nasze spotkanie. Na później oczywiście zaplanowałam kolację z winem i pogaduchy do samego rana.

Sposób na spędzenie wieczorów wśród grupy znajomych jest wiele: bilard, kręgle, escape room, karaoke… Tak samo jeśli chodzi o spotkania integracyjne w firmach. Niewątpliwie takie wyjścia zbliżają ludzi i zapewniają im niezapomniane atrakcje. Ponadto spotkania integracyjne w firmach doskonale wpływają na dalszą współpracę wśród wszystkich pracowników niezależnie od wieku, zainteresowań.

Top